Çağrı Merkezi : 0850 212 15 12 / 0232 332 0232

Ücretiz DenemeHesabı...

 • Deneme hesabında hiç bir kısıtlama bulunmamaktadır. Tüm özellikleri kullanabileceksiniz ve lisanslı müşterile ile aynı yetkilere sahip olacaksınız.
 • Form bilgilerini eksiksiz olarak doldurmalısınız. Aksi takdirde sistem tarafından ücretsiz hesabınız silinir. Dolayızyla ücretsiz hesaptaki verilerinizi kaybedebilirsiniz.
 • "Formu Kaydet" butonuna bastıktan sonra sistem otomatik olarak açılacaktır. Daha sonra sisteme tekrar girebilmek için mobil telefonunuza ücretsiz hesap giriş bilgileri sms ile gönderilecektir.

MüşteriYorumları...

 • client-photo-1
  Efe VODİNA

  Sembol Eğitim Kurumları / İstanbul
  Ofis programlarına benzer bir arayüzü ile kullanması ve öğrenmesi çok kolay. Birden fazla binamız ve okulumuz olduğu için öğretmenleri binalar arası dolaştırmak zor oluyordu. Asc k12 Bilişim Ders Planlama ile hayalimizde ders programını en sonunda uygulayabildik.

 • client-photo-1
  Mustafa ATAĞ

  Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü / İstanbul
  MOS sistemi sayesinde ilçemizde ek ders ödemeleri okullara iş yüküne ve zaman kaybına neden olmuyor. KBS puantaj aktarımı özelliği ile okullar puantajları KBS sistemine kolayca aktarabiliyor.

 • client-photo-1
  Müdür Yardımcısı

  Aliağa Tüpraş Halk Eğitim Merkezi / İzmir
  k12HEM otomasyon sayesinde Usta Öğreticilerin bordroalarını bir kaç dakika içince tamamlayabiliyorum. Kurs planına göre pauntajları hesaplayıp bordroları oluşturuyor. 1 günlük işi 1 kaç dk içinde tamamlayabiliyorum.

 • client-photo-1
  Müdür Yardımcısı

  Küçükçekmece Nahit Menteşe Mesleki Teknik Anadolu Lisesi / İstanbul
  78 Şubesi, 175 öğretmeni ve 10 dalı olan okulumunuzun aylık punataj ve kbs aktarım işlemlerini bir kaç dk içinde tamamamlayabiliyorum. k12KBS den önce 3 günmü alan iş şuan güvenle dakikalar içinde tamamlanıyor.

 • client-photo-1
  Müdür Yardımcısı / Adan GÜRE

  Ataşehir Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu / İstanbul
  110 Öğretmenli okulumuzunda 30 dan fazla yüksek lisanslı öğretmenleri önceden KBS aktarımında çok zamanımızı alıyordur. k12KBS ile artık 5 dk da tüm işlemlerimi tamamlayabiliyorum. Hata yapmadan ek ders işlemlerini tamamlak ise ayrı bir kolaylık.

 • client-photo-1
  Müdür Yardımcısı

  Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi / İstanbul
  k12HEM otomasyon sayesinde kadrolu öğretmenlerin kurs planlarına göre aylık puantajlarını bir kaç dk içinde oluşturuyorum. KBS sistemine excel dosyası ile kolayca yüklüyorum

 • client-photo-1
  Müdür Yardımcısı

  Kırklareli Merkez Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü
  k12HEM otomasyon kursiyer on kayıt başvurularını ve usta öğreticilerin ön kayıt başvurularını milli eğitim bakanlığı sistesinde kolayca alabiliyorum. Kurs başlama ve bitiş tarihlerini SMS ile gönderebiliyorum. Hangi kurslara istek olduğunu istatistiki olarak alabiliyorum.